KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509411
nr 1250 9411
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Kuststad, ej signerad. Olja på pannå, 24x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:36:08
29/4 19:26:52
29/4 19:33:31